Jeden z najúspešnejších československých raperov, hip-hopová legenda Patrik Vrbovský alias Rytmus slávil tretí januárový deň svoje narodeniny. Od milovanej manželky Jasminy dostal neuveriteľný dar.

Celebritný pár aktuálne rieši nepríjemnú vec. 30. januára sa mu niekto počas bieleho dňa vlámal do domu v Malinove a zo spálne ukradol šperky v hodnote viac ako 80-tisíc eur. Za odhalenie identity zlodeja ponúkajú manželia Vrbovskí krásnu odmenu.

U Plačkovej zásah polície a Rytmus s Jasminou obeťami krádeže!

Popri tom všetkom však, samozrejme, Jasmina nezabudla na Patrikove narodeniny, ktoré oslávil 3. januára, a venovala mu niečo, po čom túži tisíce ľudí z celého sveta. ,,Priatelia a fans, veľmi pekne ďakujem za blahoželania, vidím vás, a špeciálne mojej milovanej manželke, ktorá trafila extrémne moj nesplnený sen,” napísal Rytmus k fotografii, na ktorej drží exkluzívnu poukážku.

Známa moderátorka darovala oslávencovi výlet na Aljašku! A teda expedičnú okružnú plavbu loďou k ľadovcom, fjordom a veľrybám. Paťove 47. narodeniny sa tak niesli v skutočne veľkolepom a originálnom duchu. Srdečne gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking