Jednému z najúspešnejších raperov domácej hudobnej scény sa iba pred pár mesiacmi radikálne zmenil život. Potom, ako sa zamiloval do krásnej moderátorky Jasminy Alagič, prišli turbuletné zásnuby, svadba a napokon i narodenie prvého syna.

Raper Rytmus sa stal koncom júla hrdým otcom prvorodeného synčeka Sanela, ktorého mu na svet priviedla moderátorka Fashion TV Jasmina Alagič. Temperamentnému páru sa razom zmenili priority a všetok svoj voľný čas venujú predovšetkým rodine. Aj keď majú obe osobnosti domácej šoubiznisovej scény oči len pre svoje dieťatko, Patrik si predsa len našiel čas aj pre fanúšikov.

Tesne pred Vianocami vydal so zoskupením Kontrafakt nový album “Real Newz”, ktorý celkovo obsahuje 13 skladieb. Okrem výborných singlov je však booklet CD-čka obohatený aj o jednu jedinú snímku, na ktorej sú raperi so svojimi deťmi. Kým Anys ukázal syna, Egovi robia spoločnosť dcérky Sofia a Nina, pričom Rytmus je v spoločnosti malého bábätka. Chlapčekom v jeho náručí by nemal byť nik iný ako malý Sanel, ktorý je v oblečení s dlhými uškami skutočne rozkošný.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Funmagazin.sk | Foto: IG/rytmusking, jasmina_alagic