Sviatok sv. Mikuláša si užívajú predovšetkých deti, ktoré bývajú odmenené sladkosťami za dobré správanie počas celého roka. Kým niektoré si nájdu čokalády či cukríky vo vyčistených čižmičkách, za inými príde Dedo Mráz s hustou bielou bradou priamo domov. 

Jasmina Alagič porodila koncom júla 2019 Rytmusovi prvého synčeka, ktorý otočil svet zamilovanej dvojice o 180 stupňov. V kedysi drsnom hudobníkovi sa prejavila aj nežná stránka, pričom láskou k dieťatku neraz dojíma svojich skalných fanúšikov.

Inak tomu nebolo ani na Mikuláša, kedy Rytmus opäť potvrdil, že by pre svojho Sanela zniesol prvé aj posledné. Kým štandardne sme u neho zvyknutí na športový či elegantný štýl obliekania, tento raz si neváhal zaobstarať oblek sv. Mikuláša s hustou bielou bradou a potešiť tým nielen svojho syna, ale aj ďalšie detičky.

„V roli staršieho pána v brade som vlastne ani nemusel hrať. Zdraví vás Dedo Mráz z Malinova,“ napísal k jedinečnému videu, ktorým dojal mnohých fanúšikov. Kým sa totiž nejedno malé dieťa Mikuláša bojí, Sanel sa pri jeho odchode rozbehol za ním a venoval mu silné objatie. Tomu hovoríme láska!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/rytmusking, jasmina_alagic