O tom, že Rytmus (41) investuje do budúcej rodiny s Jasmínou (29) nemalé peniaze, už nie je pochýb. Pre svoju lásku najnovšie kúpil luxusnú rezidenciu neďaleko Bratislavy a nejde o žiadny skromný rodinný domček. Veď sa pozrite! 

Rytmus sa pred pár mesiacmi bezhlavo zamiloval do moderátorky Jasminy Alagič a odvtedy je ako vymenený. Svoju lásku dokonca neváha pretaviť ani do hmotných statkov či urobiť nečakanú ráznu bodku za vzťahom s Darou. Kým nedávno šokoval plánom kúpiť za 30-tisíc jedinú vec, tentokrát sa podarilo odhaliť, ako vyzerá dom, ktorý Patrik zakúpil pre ich budúcu rodinu.

Pri pohľade na luxusné zariadenie a rozlohu pozemku je každému jasné, že nejde o štandardný rodinný domček s tromi izbami. Pôvodný inzerát na dom, ktorý niesol názov “Veľkolepá honosná rezidencia s krbom a bazénom pre život bez kompromisov”, už aktuálne nie je v ponuke. Lukratívne hniezdočko si šoubizový párik vybral v Malinove, kde bývajú viaceré známe tváre slovenského šoubiznisu.

Je zrejmé, že nehnuteľnosť sa na trhu pohybuje v státisícoch eur a je teda jasné, že pri Jasmíne sa rozhodol Rytmus rozhadzovať viac, ako kedysi pri Dare. Tá totiž ich spoločný dom za 400-tisíc v Tuchoměřicích z 50 % sama zafinancovala a po rozchode Rytmusa vyplatila, aby mohla v dome naďalej bývať s dcérkou Laurou. Už na prvý pohľad pritom udrie do očí všade kričiaci luxus, uhladenosť a štýl, ktoré ešte umocňuje krb, bazén či basketbalové ihrisko. Tu si budú hrdličky užívať už čoskoro!

Zdroj │ Foto: arvinbenet.sk, Instagram