Absolútny šok prežívajú momentálne kolegovia známeho dramaturga z Českej televízie, ktorý sa v piatok popoludní rozhodol nečakane ukončiť svoj život priamo v budove televízie. 

V piatok popoludní sa v Českej televízii odohrala mimoriadna dráma. Dramaturg Aleš P. (†63) sa nečakane rozhodol ukončiť svoj život brutálnym spôsobom. Ako miesto svojej samovraždy si vybral priamo budovu televízie a skočil z najvyššieho poschodia. Po páde na zem k nemu pribehli kolegovia a snažili sa ho oživiť až do príchodu záchranky. Tá pokračovala v resuscitácii ešte ďalších 30 minút, no nakoniec museli skonštatovať smrť.

Pre kolegov bol Alešov krok absolútne nečakaný, keďže niektorí potvrdili pre Blesk.cz, že sa len chvíľu pred incidentom s nebohým dramaturgom rozprávali a prišiel im absolútne v poriadku bez náznakov toho, že by sa chystal spáchať niečo podobné. Hovorí sa však o tom, že dramaturgovi historických relácií sa mal ktosi vyhrážať, no pre momentálne vyšetrovanie prípadu políciou nie je možné poskytnúť viac informácií.

Zdroj: blesk.cz, YouTube | Foto: YouTube