Skvelý koncert známeho českého tria Jakub Prachař, Vojtěch Dyk a Jan Maxián v pražskom divadle La Fabrika sa skončil v pondelok v noci obrovskou tragédiou. Priamo počas vystúpenia si mal siahnuť na život 45-ročný muž v zákulisí, ktorý sa obesil. Motív jeho činu zatiaľ nie je známy. 

V pondelok večer zabávalo na úspešnom koncerte trio Tros Discotequos divákov v pražskom divadle La Fabrika. Jakub Prachař (39), Vojtěch Dyk (39) a Jan Maxián (39) spievali svoje hity, no nik nemal tušenie, že v zákulisí práve dochádza k obrovskej tragédii.

Ako informuje denník Blesk, na život si mal siahnuť len 45-ročný muž. Marián O., ktorý v divadle pôsobil ako barman a prevádzkar, sa mal obesiť. Zástupca podniku sa po smutnej udalosti odmietol vyjadrovať: „K ničomu sa nebudeme vyjadrovať. Sami to spracovávame, je to veľmi čerstvé,“ odvetil.

Smutnú informáciu potvrdil aj policajný hovorca Jan Rybanský: „Prípad bol zadokumentovaný ako samovražda, bola nariadená pitva,“ uviedol. Jeden z účastníkov koncertu denníku priblížil, že telo muža bolo zrejme objavené až po prestavení, pričom v bare bola po koncerte veľmi ponurá nálada. Na profile sociálnej siete obete sa deň po tragédii objavil nasledovný odkaz: „Ahoj, kamaráti. Včera som sa rozhodol dobrovoľne opustiť tento svet. Príďte si na mňa zaspomínať a napríklad (bez smútenia) zapáliť sviečku v pondelok 12. 12. od 18:18 do La Fabriky,“ napísal zrejme niekto z blízkych. Pred pár dňami spáchal samovraždu aj známy český stylista, ktorý mal vyskočiť z okna.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: FB/La Fabrika, Televízia JOJ