V slovenskom šoubiznise odzvonilo ďalšiemu prominentnému hereckému páru, ktorý išiel po 6 rokoch od seba. Šarmantný herec sa ale nedávno objavil v spoločnosti tejto krásky. Žeby si už brúsil zuby na nový vzťah?

Juraj Bača (30) a Dominika Richterová (26) momentálne hviezdia na televíznych obrazovkách v obľúbených seriáloch Komisár Rex a Susedia. Zdá sa však, že v súkromnom živote im až tak slnko nesvieti. Podľa dobre informovaného zdroja Nového Času totiž pár išiel po 6 rokoch od seba. Hoci už pred dvomi rokmi zažehnali krízu, tentokrát sa im to zrejme nepodarilo.

Aj keď sa dvojica ku nepríjemnej téme vyjadrovať odmietla, zdroj z okolia páru prezradil detaily: “Bývali u Jurajových rodičov. Juro tam má trojizbový byt na najvyššom poschodí. Dominika od neho odišla koncom januára. Teraz býva na inej adrese,” dodal. Herec pritom býva vo veľkom trojgeneračnom dome svojich rodičov, kde má k dispozícii celé horné poschodie s krásnym výhľadom na Bratislavu. Sympatické herecké tváre ale zrejme neostanú dlho sami. Juraj sa mal dokonca nedávno objaviť v spoločnosti krásnej redaktorky módnej televízie Dominiky Ducovej, s ktorou sa výborne bavili. Žeby sa črtal nový vzťah?

Juraj sa objavil v spoločnosti Dominiky Ducovej

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook