Hokejista Ľubomír Višňovský na svojej manželke Katke zjavne nešetrí. Na Plese v opere zažiarila v čiernych šatách od Roberta Cavalliho, za ktoré vysolila majetok! Zjavne ich však už potrebovať nebude. Objavili sa totižto v ponuke luxusného bazáru!

Síce sa Katkine meno v inzeráte tohto bazáru nespomína, niet pochýb, že ide skutočne o manželku jedného z najlepších slovenských hokejistov. Na rozdiel od mena však bazár netají pôvodnú cenu šiat. Tie mali vyjsť v prepočte 15-tisíc eur a Katka ich kupovala v Beverly Hills priamo u Roberta Cavalliho.

V opise sa píše: „Áno, aj toto sú moje zákazníčky, prosím pekne :-). Ale nejdeme tipovať, kto je táto krásna deva, dobre? Prenádherné šaty oblečené len raz na Ples v opere… kupované v januári na Rodeo Drive v Beverly Hills priamo u Roberta Cavalliho a sú winter 2017/2018. Boli aj vo Vogue a stáli originál 18 900 USD. Sú to šaty ,to die for‘, čipka, pierka, trblietky, perličky…dokonalé!!! Pre viac info o cene a odbere poprosím DM :-). Veľkosť IT 42.“

Ak by ste teda mali o tento kúsok, ktorý mal tú česť zúčastniť sa Plesu v opere záujem, musíte kontaktovať samotný bazár. Sumu, za ktorú šaty predávajú, totižto nezverejnil.

Fotka, ktorá bola uverejnená na stránke bazáru

Zdroj: pluska.sk, instagram | Foto: facebook, instagram