Pražáci majú v týchto dňoch o zábavu postarané! Po postupnom uvoľňovaní prísnych protipandemických opatrení sa konečne rozhýbal aj život v Čechách, kde sa aktuálne nachádzajú veľké šoubiznisové hviezdy zo zahraničia. A pozor, turisti či domáci ich môžu stretnúť priamo v centre mesta!

Koncom mája priletel do stovežatej Prahy hollywoodsky krásavec Orlando Bloom, aby na Barrandově dotočil druhú sériu úspešného seriálu Carnival Row. Fantasy projekt mal prestávku kvôli koronavírusovej pandémii, pričom dnes je natáčanie opäť v plnom prúde. Po boku rodáka zo Spojeného kráľovstva sa v snímke objavuje topmodelka a herečka Cara Delevigne, ktorú ste prekvapivo mohli stretnúť aj v centre Prahy.

28-ročná Londýnčanka, ktorá v roku 2009 ovládla modelingové móla a neskôr presedlala na herectvo, sa totiž plavila so svojim psíkom po Vltave na požičanom vodnom bicykli. Počas krásneho slnečného dňa si ju okrem fotografov všimli aj nadšení fanúšikovia, pričom fotky z užívania si zverejnila aj na sociálnej sieti Instagram.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/caradelevingne