Po letnej sezóne sa historický seriál Dunaj, k vašim službám opäť dostal na televízne obrazovky. Samotní herci avizovali, že sa majú diváci na čo tešiť, keďže dej je plný zvratov a romantických zápletiek. K nečakanej udalosti došlo aj v najnovšej epizóde, ktorá určite rozcítila množstvo divákov.

Súčasťou tretej série seriálu Dunaj, k vašim službám sa stali herci Janka Kovalčíková a Jan Révai. Do deja sa však zapojili aj dve bábätká. Ide o Janka, ktorý je synom Evy Dušekovej a Wolfiho, ktorý bol potomkom Helgy a Waltera Klausovcov. Práve v prípade druhého dieťaťa prišiel nečakaný koniec.

Medzi deťmi sa začal šíriť záškrt, ktorý aj v skutočnosti spôsobil smrť tisícok detí a dospievajúcich. Bohužiaľ, nebezpečnú chorobu dostal aj syn seriálového nacistu. Pomoc v podobe konského séra odmietol, v dôsledku čoho sa bábätku zhoršil zdravotný stav natoľko, že napokon skonal.

Záver epizódy poriadne prekvapil divákov, keďže predpokladali, že wolfi sa napokon uzdraví. ,,Veru, to bola najemotívnejšia časť, celý čas som ani nedýchala,“ napísala Tamara. Našli sa aj fanúšikovia, ktorí upozornili, že rodičia aj v súčasnosti odmietajú dať zaočkovať svoje deti. ,,Je to smutné, ale chyba rodičov, čo sa deje aj teraz, keď nechcú dať deti povinné očkovať,“ myslí si Kamila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: TV Markíza, IG/tvmarkizaofficial