Televízia JOJ iba pred pár dňami spustila vysielanie nového rodinného seriálu Jenny, ktorý je natočený na motívy rovnomennej kanadskej verzie. Príbeh 15-ročnej teenagerky bojujúcej s leukémiou oslovil množstvo divákov, pričom hlavný mužský hrdina si pripravil pre fanúšikov dojímavé prekvapenie.

Uplynulý víkend spustila televízia JOJ v rámci vysielania relácie V siedmom nebi nový seriál Jenny, ktorý hovorí príbeh 15-ročnej vášnivej tanečníčky. Vždy dobre naladená blondínka začne počas tréningu pociťovať nevoľnosť a diagnóza nezrazí na kolená len ju samotnú, ale aj jej otca, rodinu a priateľov.

Jenny, ktorú stvárňuje mladá herečka Barbora Očenášová, stretáva po hospitalizácii v nemocnici mladého Olivera a začne sa medzi nimi vyvíjať krásny, no zároveň smutný vzťah. Chorý teenager je vášnivým hudobníkom, pričom jeho predstaviteľ Simon Štubniak napísal pre seriál aj krásnu baladu Pohľady. Práve tá zaznela druhej epizóde aJenny oslovila množstvo televíznych divákov. Tiež ste sa zamilovali do novej skladby mladého hudobníka na prvé počutie?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: IG/tvjoj