Kto by ich nepoznal, slávnu partičku kamarátov, ktorí si spoločne nažívali v New Yourku a každý mal  svojský zmysel pre humor. A práve preto sme ich tak veľmi milovali. I keď s natáčaním seriálu už dávno skončili, predsa len sa spoločne stretli (bohužiaľ nie všetci), aby oslávili kráľa americkej komédie, Jamesa Burrowsa.

 

[sociallocker]Phoebe, Ross, Monica, Joey a Rachel. Všetci spolu, usadení jeden vedľa druhého. Vtipkujú a spomínajú na staré časy v „Priateľoch“. Presne takto vyzerala televízna relácia stanice NBC, v nedeľu 21. februára a to všetko na oslavu tisícej televíznej epizódy režiséra Burrowsa. Jediný, kto nemohol prísť bol Mattew Perry, teda Chandler. V súčasnosti sa nachádza v Londýne, kde je zaneprázdnený prácou v divadle, no svojim priateľom poslal aspoň videopozdrav.

priatelia1

Seriáloví „Friends“ počas relácie nezabudli podotknúť, že sa stali priateľmi aj v reálnom živote, taktiež prezradili aké mali počas natáčania zvyky a aké rady si navzájom dávali. Jennifer Aniston napríklad najradšej spomína na časti, v ktorých sa vracali do minulosti, kde bola Monica ešte tučná, Rachel nosatá a Ross vlasatý ako afrikánec. Samozrejme nezabudli poďakovať režisérovi, ktorý im dal príležitosť prežiť najlepších 10 rokov ich kariéry.

friends

Zdroj: vanityfair.it | Foto: youtube, instagram [/sociallocker]