Na Slovensku je azda len málokto, kto by nepoznal legendárny seriál Superman. Hlavnú úlohu si vtedy pri Teri Hatcher zahral charizmatický Dean Cain. Americký herec si získal srdcia žien po celom svete svojím mužným vzhľadom i charakterom. Po rokoch je z neho ešte väčší fešák!

Dean Cain patril v mladosti k mimoriadne charizmatickým hercom. Seriálový Superman si získal zástupy fanúšičiek pre svoj mužný vzhľad a neochvejnú odvahu. Americká hviezda dostala po natočení seriálu viaceré ponuky, no Cain sa rozhodol stať hrdinom aj v skutočnom živote.

Po rozchode so španielskou modelkou Samanthou Torres sa súdil o opatrovníctvo syna Christophera. Spor napokon vyhral a dieťa mu bolo zverené do starostlivosti. Herec si po vlastnom náročnom detstve povedal, že svoj čas zasvätí výchove syna a herectvo odsunul na vedľajšiu koľaj.

55-ročný Dean si s Christopherom vytvoril krásny vzťah a dnes, keď je jeho syn dospelý, svoj krok rozhodne neľutuje a podľa svojich slov by všetko urobil opäť rovnako. Televízna hviezda navyše patrí k tým, ktorým vek len a len prospieva. Pri pohľade na jeho telo a takmer nezmenenú tvár by len málokto hádal, že herec o pár rokov oslávi 60-ku. V roku 2021 zarmútila svet smrť jeho hereckého kolegu zo Supermana.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/deuces1966, YT/Dean Cain Gallery