Herečka Sharon Stone sa aj vo veku 58 rokov pýši skvelou figúrou. Nehanbila sa vyzliecť do plaviek.

Od hriešneho filmu Základny inštinkt už uplynulo 24 rokov. Mnohí si ju pamätajú, ako s perfektnou postavou zvádzala Michaela Douglasa. No Sharon sa nenechá zahanbiť ani dnes.

V uplynulých dňoch udreli na Hollywood vysoké teploty. A tak sa aj Sharon nahodila do plaviek a zaplávala si v bazéne pri dome. Nezabudla to, samozrejme, zdokumentovať na sociálnych sieťach.

Ako Sharon sama vraví, postavu si udržiava zdravou životosprávou a cvičením. Stravuje sa podľa glykemického indexu potravín a miluje pilates. Hovorí však, že nie je cvičením posadnutá a krásnu figúru má aj vďaka deťom. “Naháňanie sa za tromi deťmi mi pomáha byť fit. Nechodím cvičiť denne. Keď mám pocit, že to nie je ono, zapriem sa. Stačí zaparkovať ďalej od dverí, alebo vybehnúť po schodoch namiesto výťahu.” Okrem toho tvrdí, že zbožňuje bylinkové čaje a neznáša stav opitosti. Preto tvrdý alkohol vôbec nepije. Radšej si dá pohár vína k večeri a má slabosť na horkú čokoládu. Stále ju nosí v kabelke.

[sociallocker]Jej tajomstvom je striedmosť. Ak chce niekto vyzerať dobre v plavkách, nemal by šesť pív zajedať pizzou. Celkom rozumné, nemyslíte?

Sharon Stone to naozaj pristane aj v bikinách:

sharon

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Facebook[/sociallocker]