“Cigánska diablica” Silvia Šarköziová má so svojím manželom Ernestom dospievajúcu dcéru Vanessu. Z tej sa postupne vykľula krásna mladá žena, ktorá o nápadníkov nemôže mať núdzu. No jej mama má jednoznačné predstavy, aký by mal byť priateľ jej jedinej dcéry.

Denník Nový čas prináša informácie, že rodičia mladej Vanessy by si pri svojej dcére vedeli predstaviť asi len Róma. Napriek tomu, že rodičom nevadí, ak sú partneri v zložení “biely” s Rómom, podľa ich pozorovania sa k ich temperamentnej dcére najviac hodí práve Róm. Silvia totiž už má skúsenosti s podobnou situáciou, pretože jej sestra chodila s “bielym” a nebolo to ono.

Vanessa by si však napriek tomu, že má s rodičmi skvelé vzťahy, nevybrala vyslovene toho, koho jej vyberú oni. Napriek tomu má, predsa len, priateľa Róma.

Tým by mohol byť pravdepodobne aj chlapec menom Dávid, s ktorým ju často vídať na fotkách na jej instagramovom profile. Jej mama však pre denník Nový čas nedávno povedala, že sú len kamaráti, no isté je, že dvojica má k sebe veľmí blízko a pristane im to spolu.

Zdroj: Nový čas | Foto: Instagram