Herečka Silvia Šuvadová patrí k tým ženám, ktoré vyčnievajú z radu kvôli jej nekonvenčným presvedčeniam. Bolo tak otázkou času, kedy sa vyjadrí aj k mimoriadnej situácií na Slovensku. A čuduj sa svet, stalo sa, pričom zostala verná svojím nadpozemským názorom.

Silvia sa omnoho viac, ako hereckým talentom, preslávila svojím spirituálnym vnímaním sveta. Práve vďaka tomu sa však, paradoxne, stala tŕňom v oku mnohých ľudí, čo si ale absolútne nepripúšťa. Najnovšie sa 46-ročná herečka vyjadrila aj k pandémií koronavírus.

V úvode príspevku upozornila na prísne opatrenia, ktoré pocítili tisícky Slovákov. Následne sa vyjadrila k významu tejto pohromy. ,,Život, ako sme ho žili, bude vo svojej forme a spôsobe pokračovať donekonečna? Že človek môže ďalej klamať, manipulovať, využívať druhých, pachtiť sa za osobným ziskom, úspechom a potešením, ktoré nikdy nemá konca? Naozaj si niekto myslel, že Boh sa na toto dokáže pozerať a zákony energie a vesmíru sú len výmyslom konšpirácie a spirituality?“ pýta sa Šuvadová.

Podľa jej slov pred príchodom svetla príde najväčšia tma spojená so strachom, chaosom a neistotou. Známa brunetka zároveň upozorňuje na dátum 5. apríla, kedy má prísť na Zem prvý záblesk svetla Nového veku Vodnára. ,,Nestraťme preto naše vlastné spojenie so zdrojom, zhlboka dýchajme a dovoľme svetlu, aj napriek tomu všetkému, čo sa okolo nás deje, vstúpiť do nás. Návodov, ako na to, je dosť. Doteraz sme sa na toto všetko pripravovali. Niektorí celé roky, iní celé životy,“ hľadá v pandémii hlbší duchovný význam. Silvia sa na záver rozhodla zverejniť silnú myšlienku v znení: ,,Víťazstvo svetla je už blízko.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Silvia Šuvadová  |  Foto: Instagram/silviasuvadova