Leto je už v plnom prúde, a kým tisícky Slovákov odhadzujú oblečenie a užívajú si ničím nerušenú pohodu pri vode v plavkách, mnohé ženy sa podelia s dráždivými zábermi zo slnenia sa aj na sociálnych sieťach. Speváčka Sima (26) si však za fotografiu v bikinách zlízla kritiku, čo ale vyriešila poriadne ironickou odozvou!

Speváčka Sima je momentálne jednou z najúspešnejších domácich hudobníčok, pričom v jej textoch sa nenachádzajú len tínedžerky, ale doslova ženy každej vekovej kategórie. Nie všetkým je však po chuti prezentácia krásnej plavovlásky na sociálnych sieťach, a kým niektorí sa s jej vystupovaním stotožňujú, iní hviezde vyčítajú, že ju sledujú aj malé deti a mala by ubrať.

Najnovšie rodáčka z Trnavy pocítila tlak followerov potom, čo na Instagrame zverejnila dráždivú fotografiu v plavkách. “Simi to je trooochu cez….” napísala jej istá Slovenka, na čo speváčka najskôr zareagovala slovne, no napokon fanúšikov pobavila aj vtipnou odozvou.

,,Posledné dni sa nedá vydržať bez vody. Väčšinu dňa teraz len chillujem v bazéne a všetky plány si dávam až na večer, ak sa dá. To by však znamenalo další post v plavkách ? a keďže predošlý post pobúril niektoré ženy a v mojom directe a občas aj komentároch sa našli ľudia, ktorí mi vyčítali, že je príliš poburujúci či nevhodný, taaak..” uviedla Sima a zverejnila “letné” video v červenej bunde, ktorú si obliekla pri tropických horúčavách do bazéna.

Zábery, ktorými Sima pobúrila niektoré ženy >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/simonahegerova