Konflikt medzi komičkou Simonou Salátovou a tenistkou Dominikou Cibulkovou v relácií RTVS Silná zostava vyvolal medzi divákmi veľkú odozvu. Ostré otázky Simony neostali bez povšimnutia a do debaty sa neskôr zapojila Monika Beňová, ako aj raper Rytmus, ktorý poriadne prestrelil

Stand up komička však v nedávnom rozhovore pre Refresher uviedla na pravú mieru, prečo počas relácie na športovkyňu reagovala tak, ako reagovala. Podľa jej slov nešlo zďaleka len o akúsi dovolenku, ktorú si Dominika dopriala. „Asi to bude tým, že Dominika má na triku viac kiksov ako len tú dovolenku. A opakujem, tu nejde o dovolenky, ale o aroganciu niektorých ľudí. A to nie je len Dominika, upozorňujem aj na rôzne iné osoby,“ vysvetľuje.

Simonu mrzí, že Dominika sa ani raz za svoje správanie neospravedlnila a neprejavila ľútosť. „Ona prišla s veľmi sebavedomým pohľadom a mne tam práve chýbal nejaký akt ospravedlnenia a spolupatričnosti. Očakávala som od nej úplne inú reakciu,“ podotkla. Dodala tiež, že v ten deň došlo u jej priateľov k tragickým udalostiam súvisiacim s koronavírusom a o to emotívnejšie boli jej otázky smerované na tenistku.

Vylučuje však, že by za ostrejšími reakciami bola nejaká závisť. Najviac ju prekvapil Dominikin postoj k celej záležitosti, kvôli ktorému si vyslúžila kritiku od mnohých Slovákov: „Nie je to vôbec kvôli tomu, že by som jej niečo závidela. A nebolo to len o tom cestovaní a mrzí ma, že sa tá debata upriamila len na to. Celkovo ma zaráža tá arogancia z jej strany a správanie k „nižšej vrstve“ ľudí,“ prezradila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: refresher.sk │ Foto: RTVS