Speváčka Dara Rolins a modelka Simona Krainová boli v minulosti najlepšie kamarátky. Navzájom sa vychvaľovali a v spoločnosti boli vždy bok po boku. Časy sa však menia a ich cesty sa pred niekoľkými rokmi rozišli. Obe svorne tvrdia, že emócie z bývalých konfliktov už vyprchali a nie je medzi nimi žiadna nevraživosť. Je to však naozaj tak?

Kedysi boli kamarátkami na život a na smrť, dnes sa tieto úspešné ženy jednoducho akceptujú. Simona Krainová sa totiž pred pár mesiacmi na jednej zo spoločenských akcií pochválila, že pracuje na revolučnom nápoji, ktorý má byť blahodarný pre pokožku, vlasy, nechty i celé telo. Jej sen sa stal nakoniec skutočnosťou.

Česká modelka pred dvoma dňami uviedla na trh svoj nový kolagénový nápoj, ktorý nazvala Majstrovské dielo (po anglicky masterpiece). Jej nový produkt nazvala svojím dieťaťom a krstil sa vo veľkom štýle, pričom bola pozvaná aj Dara Rolins. Tá však dala celej prezentácií košom.

Speváčka však namiesto toho zverejnila na sociálnej sieti fotografiu so svojou dcérkou Lolou, pričom ju nazvala svojím majstrovským dielom. Chcela tak naznačiť, čo si myslí o podnikaní svojej bývalej kamarátky alebo išlo o náhodu? Isté je, že Dara určite veľmi dobre vedela, prečo zvolila práve tieto slová.

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram