Česká kráska patrí dlhé roky medzi československú modelingovú špičku. No kým sa na mólach stáva ozdobou na módnych akciách, v súkromí je to dvojnásobná mamička, ktorá sa svojím synom venuje v každej voľnej chvíli. Za jednu z fotografií na sociálnej sieti si však zlízla poriadnu kritiku.

Simona je matkou dvoch chlapcov, Maxa (7) a Bruna (5). Práve fotka jej mladšieho syna šokovala fanúšikov a svoj názor si rozhodne nenechali iba pre seba. Známa blondínka totiž dovolila Brunovi namaľovať si pery prostredníctvom aplikácie. S výsledkom sa podelila na sociálnej sieti.

Stačíl jeden záber na to, aby Krainovú jej fanúšikovia poriadne skritizovali. ,,Rovno mu zmeňte pohlavie. Chorý svet,“ rozčuľovala sa jedna z dám. ,,Toto nie je vtipné, meníte jeho identitu,“ ozval sa muž, ktorý bol zjavne nahnevaný zo Simoninej samoľúbosti. Možným dôvodom, prečo bola negatívna reakcia zo strany priaznivcov tak veľká je fakt, že modelka priznala, že Bruno pravidelne nosí aj kabelku, čo pobúrilo veľké množstvo ľudí.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram