Jojkárska zoznamovacia šou Take me out opäť odpálila ďalšiu časť, v ktorej sa už medzi súťažiacimi neobjavila výrazná brunetka Simona Butinová. Tá totiž absolvovala svoje rande s modrookým machom Braňom, na ktoré sa veľmi netešila a Braňa kruto odpísala. Ako ale nakoniec dopadlo?

Počas posledného dielu zoznamky Take me out sa kontroverznej súťažiacej Simone podaril poriadny trapas, o ktorý sa postarala brunetkina nepozornosť. Zatiaľ čo pohrúžene sledovala dokrútku o modrookom Braňovi, ktorý vysvetľoval, ako sa teší na “pochytkanie”, všetky dievčatá bleskurýchle stlačili červené gombíky, čím dali od odvážneho macha ruky preč. Simona sa však akosi ako jediná pozabudla, a tak jej neostávalo nič iné, len rande podľa pravidiel absolvovať. Pred kamerami však mladíka poriadne zotrela, keď sa narovinu vyjadrila, že “Braňo nevyzerá byť pri peniazoch a ona má práve takých rada”.

Podľa jej slov to teda vyzeralo na trojsekundové rande s buchnutím dverí, no nakoniec sa brunetke spoločnosť Braňa predsa len zapáčila. V tesnej blízkosti modrookého mladíka sa držala už v limuzíne a na večeri sa dokonca nechala kŕmiť. Podľa jej slov sa tešila najmä na prekvapenie, keďže tie miluje najviac. Prekvapenie prišlo v podobe wellnessu a tam už Simona vybalila všetky svoje zbrane v odvážnych plavkách. Vo vode sa dvojica nadmieru dobre bavila a playboy sa vôbec netajil tým, že prsatica ho najviac oslovila práve svojím bujným výstrihom. Nezabudol podotknúť, že by ho potešilo, keby sa Simona vybrala do bazéna hore bez, no toto želanie mu nakoniec nebolo splnené. Bývalá moderátorka vyzliekacieho športu ho nakoniec odpálkovala so slovami, že jeho partnerkou by určite byť nechcela. Ktovie, ako na celé rande s wellnessom zareagoval priateľ, ktorý Simonu čaká doma?

Zdroj | Foto: joj.sk, Facebook