Simona Butinová z kontroverznej zoznamky Take Me Out priviedla na svet svojho synčeka Maxima, ktorý sa však vypýtal na svet predčasne. Už 10 dní po pôrode však doslova šokuje niečím, čo pochopí len máloktorá mama!

Simona Butinová zahviezdila v jojkárskej zoznamke Take Me Out, kde predviedla výrazné líčenie, pery, prsia, no aj ultraštíhlu postavu. So svojím priateľom Petrom sa pred 10 dňami stali rodičmi malého Maxima, ktorý sa na svet vypýtal už v 35. týždni. Drobček bol chvíľku napojený na hadičkách, ktoré mu dodávali živiny, no zo dňa na deň je silnejší a brunetka sa so svojím pokladom mohla aj odfotiť.

Čo ale zrejme pochopí máloktorá žena pár dní po pôrode, je Simonina ručička na váhach. Kráska sa totiž odvážila len 10 nocí od príchodu malého Maxima a jej hmotnosť je priam neuveriteľná. Aj keď už pred tehotenstvom vážila 47 kíl, po tehotenstve je ešte, a teraz sa podržte, ľahšia o jedno kilo. Brunetka tak váži len 46 kíl, s ktorými sa pochválila aj na sociálnej sieti. Ako to len tá žena dokázala?

Simona váži 10 dní po pôrode len 46 kíl

Zdroj │ Foto: Instagram