V spravodajskom špeciáli televízie Markíza pod názvom ,,Koronavírus: Mimoriadna relácia“ sa objavuje trojica ostrieľaných novinárov. Ide o Gabrielu Kajtárovú, Michala Kovačiča a Zlaticu Švajdovú Puškárovú, ktorá sa čoraz viac zaujíma o to, ako pandémia zasahuje “obyčajných“ ľudí.

Zlatica si uvedomuje, že situácia na Slovensku je mimoriadne vážna a ľudia prežívajú ťažké časy. Každý deň dostáva správy od množstva fanúšikov, ktorí sa ocitli v existenčných problémoch. ,,Mnohí potrebujete radu, lebo sa neviete v opatreniach orientovať, mnohí neviete ako ďalej a sú aj takí, ktorí máte výborný nápad, novú užitočnú technológiu alebo drobné rodinné podnikanie, o ktorom vie málo ľudí. Viem, aké dôležité je byť VYPOČUTÝ!“ napísala na sociálnej sieti markizáčka.

42-ročná blondínka sa tak rozhodla využiť svoj účet na Instagrame, kde má takmer 60-tisíc followerov. Každý týždeň sa bude snažiť upozorniť na ,,málo“ viditeľných, ale šikovných a pracovitých ľudí. Bude na jej zvážení, koho bude prezentovať svojim fanúšikom.

Svoj úmysel aj okamžite uskutočnila, keďže upozornila na rodinnú pekáreň pečiva, zákuskov aj s donáškou ovocia a zeleniny. Dvojnásobná mamička by chcela aspoň týmto spôsobom pomôcť ľuďom, ktorí sú vážne poznačení pandémiou koronavírusu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/zlaticapuskarova  |  Foto: Instagram/zlaticapuskarova, markiza.sk