V stredu (4.marca) v noci bola Národnou kriminálnou agentúrou (NAKA) zadržaná vysoká funkcionárka Okresného súdu Bratislava I v rámci protidrogovej akcie s krycím názvom VEŽA. U Veroniky Šumichrastovej našli špecialisti kokaín v celkovej hodnote 20-tisíc eur!

Uplynulú stredu v noci zadržala NAKA v rámci protidrogovej akcie, ktorá sa konala v Bratislave, Nitre a na Záhorí, dcéru bývalého riaditeľa trestného odboru Generálnej prokuratúry, nebohého Tibora Šumichrasta. Veronika Šumichrastová zastáva vysokú funkciu na Okresnom súde Bratislava I, pričom u nej boli zaistené návykové látky v hodnote 20-tisíc eur.

„Policajti vykonali 3 domové prehliadky, 1 prehliadku nebytového priestoru a 5 prehliadok motorových vozidiel, v rámci ktorých boli zaistené drogy vo forme bielych kryštalických látok a sušiny zelenej farby. Zadržali 4 osoby,“ uvádza vo svojej oficiálnej správe polícia.

„OS Bratislava I potvrdzuje zadržanie menovanej osoby. Vzhľadom na skutočnosť, aby nedošlo k zmareniu procesných úkonov polície, sa k veci viac nebudeme vyjadrovať. V prípade, že bude OS Bratislava I doručené rozhodnutie OČTK, ktoré odôvodňuje vyvodenie pracovnoprávnej zodpovednosti voči menovanej osobe, OS Bratislava I bude striktne postupovať v zmysle príslušných právnych predpisov,“ uviedol v predmetnej veci Pavol Adamčiak, hovorca Krajského súdu v Bratislave.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Policia, cas.sk | Foto: FB/Policia SR