V českom šoubiznise prepukol škandál, aký nemá obdobu. Známa tvár televízie je totiž políciou obvinená z nebezpečného medzinárodného pašovania drog. V prípade dokázania viny mu hrozí až 18 rokov za mrežami!

V českom šoubiznise prepukol pred pár hodinami obrovský škandál. Slávek Boura (54), ktorý sa kedysi živil moderovaním pre TV Nova, totiž čelí obvineniu z nebezpečného medzinárodného pašovania drog. Zásielky s narkotikami sa pritom mali prevážať medzi Českom, Austráliou a Novým Zélandom. Exmoderátor už pre denník Blesk informáciu potvrdil: „Je to pravda,“ odpovedá zaskočene.

Na škandalóznu situáciu má ale jednoduché vysvetlenie: „To je podľa môjho názoru jednoduché. Jeden môj známy bol z toho obvinený a pretože mi zabezpečoval cesty do zahraničia v rámci zaisťovania vecí okolo mojej novej cestovnej kancelárie, tak som do košíčka s tými ľuďmi spadol tiež,“ ponúka vlastnú verziu.

Akékoľvek obvinenia v danom prípade odmieta a cíti sa byť nevinný. Celú záležitosť Boura dokonca bagatelizuje ako niečo, o čo sa ani príliš nezaujíma: „Pracuje na tom nejaký právnik, to by som musel zistiť. Je to v mojom prípade skôr srandovná záležitosť,“ dodáva. Český denník ale tvrdí, že na exmoderátora sa už chystá aj žaloba. V prípade dokázania viny mu pritom hrozí až 18-ročný pobyt za mrežami…

Slávek Boura je obvinený z pašovania drog!
Akúkoľvek vinu ale odmieta…

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook