Škandál v Tatrách! Ľudskosť vymrela, s Vierkou sa búri proti vedúcej ,,TIK“ celé Slovensko!

Dátum:

Kde bolo, tam bolo, bola raz jedna krajina, ktorú pokrývalo množstvo krásnych lesov, nádherné Tatry, vrcholce štítov a byrokracia. Áno, áno, skutočne hovoríme o našom malebnom Slovensku, ktoré sa môže pýšiť jedinečnými scenériami, ktoré vyhľadávajú mladší i starší. Jednou z nich je aj Slovenka Vierka s partiou kamarátok, ktoré sa rozhodli spríjemniť si augustový víkend priamo v srdci Vysokých Tatier, na Lomnickom štíte. 

Vierka a jej priateľky si to počas augustového víkendu namierili priamo na druhý najvyšší štít Tatier, na ktorý sa mienili dostať lanovkou. Lístky si zakúpili prostredníctvom internetu, ktoré si však, žiaľ, museli priamo na mieste vymeniť v informačnej kancelárií. Práve z tohto dôvodu mali dievčatá mierny sklz a v momente, kedy sa dostali na medzizastávku k Lomničáku, a teda na Skalnaté pleso, nastal problém. Vlekár nemohol dievčatá previesť, a tak okamžite kontaktoval vedúcu Tatranskej informačnej kancelárie, ktorá mu napriek voľným miestam povedala razantné ,,NIE“. Napriek všetkým nepríjemnostiam sa turistky na štít dostali za duplicitne zaplatenú vstupenku, čo však neostalo bez odozvy. Za Vierku, ktorá zdieľala celý svoj príbeh na Facebooku, sa postavilo množstvo Slovákov, ktorí sa pýtajú, kde je ľudskosť? Prečo si vlastne nepomáhame? Prečo za každým gestom vidíme iba peniaze a chuť ublížiť?

,,Chcela by som poprosiť ľudi z FB nech pozdieľajú toto video, lebo čo sa nám stalo je úplný vrchol slovenského zmýšľania, nakoniec sme si kúpili ďalšie lístky, ale, prosím, už skúsme popracovať na vzájomnej súdržnosti,” napísala znechutená Vierka na Facebook k videu, ktoré zdieľajú stovky Slovákov.

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook, YouTube

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...