Všetky tri mladé predavačky z oddelenia módy a zároveň kamarátky sú v seriáli Dunaj, k vašim službám až po uši zamilované. Viete ale, ako vyzerajú skutoční partneri atraktívnych herečiek?

Herečka Kristína Svarinská, ktorá stvárňuje hlavnú hrdinku Kláru, Petrovu manželku, po rozchode s YouTuberom Petrom Altofom alias Expl0itedom zatiaľ žiadny oficiálny vzťah nepotvrdila. Zato jej dve kolegyne a kamarátky Petra Dubayová a Lesana Krausková sú zadané. Kto sú ich skutoční partneri?

Prekecol sa: Aha, ktorej kráske zo seriálu Dunaj pribudne bruško!

Peťa alias Eva, ktorá aktuálne aj so svojou seriálovou láskou Jakubom Jablonským hviezdi v 9. sérii šou Let’s Dance, tvorí už dlhšiu dobu pár s hercom Vladislavom Plevčíkom. Ten sa pohybuje prevažne na doskách bratislavského Divadla Nová scéna.

Čo sa týka predstaviteľky nežnej Alenky, ktorá je v Dunaji čerstvo zamilovaná do mladého seminaristu Michala, tá sa na sociálnych sieťach o svoje súkromie príliš nedelí. Lesana Krausková však nedávno spravila výnimku a ukázala romantickú snímku z lyžovačky v Alpách, kde jej robil spoločnosť jej vysoký priateľ.

skutoční partneri

Zdroj/Foto: Instagram/lesana.krauskova, petyadubay