Skvelá práca bratislavských policajtov: Do týždňa objasnili vraždu!

Dátum:

Slovenská polícia je už dlhšie pod tlakom verejnosti. Viacerí sa sťažujú na jej neschopnosť a na nekonečne dlhé riešenia prípadov. Nájdu sa však aj svetlé výnimky, čo potvrdzujú aj bratislavskí policajti, ktorí v priebehu týždňa dokázali objasniť vraždu 36-ročného muža z Pezinka. 

Konkrétne išlo o policajtov odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave, ktorí riešili prípad brutálneho napadnutia muža, ktorý následne utrpel viac než 20 bodných a rezných zranení následkom čoho zomrel. Vyšetrovatelia zistili, že za útokom je podľa všetkého 35-ročný Július, ktorý svoju obeť napadol po predchádzajúcom slovnom konflikte.

Policajti už obvineného muža zadržali a momentálne sa nachádza v cele policajného zaistenia. Júliusovi O. hrozí za tento skutok 15 až 20 rokov za mrežami. Aj tento prípad tak dokazuje, že policajti si vedia robiť svoju prácu dobre.

Zdroj: facebook.com | Foto: pixabay.com

Dominik C
... neposedný malý špunt, čo chce všetko vedeť. Neni z tých čo plazia sa, on vie, že môže letieť, ... tieto slová známeho slovenského rappera ma vystihujú - až na to, že už nie som malý. Zaujímam sa o dianie doma i v zahraničí, policajné vyšetrovania, kauzy, ale aj o showbiznis, ktorý hýbe svetom.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...