Jednou z najsledovanejších osobností slovenskej verejnej scény je v posledných týždňoch jednoznačne hokejový talent Juraj Slafkovský, ktorý aktuálne hrá za Montreal Canadiens. 18-ročná draftová jednotka už opakovane rozosmiala fanúšikov vtipnými komentármi, pričom najnovšie ich útočník dostal nevinnou konverzáciou s otcom.

Juraj Slafkovský spôsobil na medzinárodnej športovej scéne doslova ošiaľ, kým nedávno podpísal lukratívnu trojročnú zmluvu s klubom v NHL. Práve profesionálna organizácia zdieľala na sociálnej sieti úsmevné video, ktorého hlavným hrdinom je hokejista z Košíc. Draftová jednotka sa v ňom vôbec po prvýkrát oblieka do obleku, v dôsledku si musel nasadiť aj kravatu.

„Môj otec mi kravatu zaviazal už predtým, takže si ju len… ale asi pôjdem pred zrkadlo,“ hovorí a po miernych komplikáciách už v slovenčine volá svojmu otcovi. „No čau, si oblečený, alebo jak si na tom? Neprídeš mi pomôcť dole? Bo sa mi potočila kravata,“ rozosmial priaznivcov mladý hokejista. Po chvíli prichádza na scénu jeho otec, ktorý Jurajovi už len zapne vrchný gombík na košeli, nakoľko problémy s módnym doplnkom zvládol ukočírovať sám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Twitter, IG/_slafkovsky_