Slávna herečka sa po štyroch rokoch randenia zasnúbila, no najnovšie sa v Hollywoode šepká, že hrdličky si svoje áno tajne povedia už v najbližších dňoch. Bude naozaj svadba?

Slávna herečka Gwyneth Paltrow (46) sa po štyroch rokoch chodenia s televíznym scenáristom Bradom Falchukom (47) zasnúbila v apríli tohto roku. V Hollywoode sa už teda šepká o ich nadchádzajúcej svadbe, no ešte hlasnejšie sa šušká o tom, že hrdličky plánujú tajný obrad už v týchto dňoch.

Kráska má do toho praštiť už po druhýkrát a svadba sa má podľa informácii denníka TheSun konať v jej dome v Hamptons v komornom prostredí. Na ceremónii v intímnej atmosfére má byť pozvaných približne 50 prominentných hostí, medzi ktorými nebudú chýbať ani mená ako Julia Roberts, Jennifer Aniston či Cameron Diaz.

Blondínka, známa z mnohých úspešných filmov ako Zamilovaný Shakespeare či Iron Man, sa pritom vydáva už po druhýkrát. Prvé manželstvo uzavrela so spevákom skupiny Coldplay Chrisom Martinom, s ktorým sa ale po 13 spoločných rokoch rozviedla. Herečka vychováva dve deti, 13-ročnú dcéru Apple a 11-ročného syna Mosesa. Rovnako aj jej nastávajúci má dve deti z predošlého manželstva.

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Instagram