Slávny a pohľadný herec, ktorý má aktuálne 42 rokov, prežil hrozný víkend. Hollywoodska hviezda sa totiž stala účastníkom autonehody, keď sa hercovo vozidlo v neprehľadnej zákrute zrazilo s motocyklistom. Odborníci hovoria pri tomto type nehody o obrovskom šťastí.

Slávna hollywoodska hviezda prežila cez víkend náročné chvíle, ktoré sa mohli skončiť oveľa dramatickejšie. Jason Momoa, ktorý sa preslávil ako Aquaman alebo náčelník Drogo, mal totiž podľa informácií portálu TMZ na svojom aute nehodu.

K nešťastiu došlo v nedeľu 24. júla neďaleko mesta Calabasas v štáte Kalifornia. Momoa sa mal v neprehľadnej zákrute na svojom aute čelne zraziť s motocyklistom, ktorý sa údajne nečakane zjavil v opačnom jazdnom pruhu.

Vodič motorky skončil po náraze na čelnom skle hercovho vozidla. Akoby zázrakom, obidvaja vyviazli z nehody s ľahkými zraneniami. Odborníci sa však domnievajú, že išlo v tomto prípade o obrovské šťastie, keďže čelné zrážky končia často aj fatálne. Na Slovensku pri nedávnej dopravnej nehode zahynulo len 14-ročné dieťa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  tmz.com │ Foto: YT/TMZ, Movieclips