Wentworth Miller, skôr známy ako Michael Scofield zo seriálu Prison Break vôbec nestarne. Tento slávny herec má už 44 rokov, no iba pred pár rokmi sa rozhodol vyjsť s pravdou von.

[sociallocker]Wentworth pred tromi rokmi priznal svoju inú orientáciu a práve s témou inej orientácie je spojené špeciálne novembrové vydanie magazínu Attitude. Magazín spolu s asociáciou Virgin Holidays udeľoval ceny podporovateľom, ktoré propagujú lásku k akémukoľvek pohlaviu a nechávajú sa počuť, že človek nemôže byť súdený za to, koho miluje.

Wentworth bol jasnou voľbou pre magazín Attitude
Wentworth bol jasnou voľbou pre magazín Attitude

Pri odovzdávaní cien v Londýne si cenu muž roka odniesol práve Wentworth Miller. Magazínu Attitude sa herec vyjadril na margo ľudí, ktorí bojujú s priznaním svojej orientácie a zvládaním následkov po priznaní. “Povedal by som to, čo už bolo povedané. Jedného dňa to bude lepšie, nájdete svoj kmeň. Musíte len veriť, že ľudia tam vonku čakajú, aby vás mohli mať radi a oslavovať vás pre to,kým ste. Do tej doby je realita taká, že možno budete musieť byť svoj vlastný kmeň. Možno budete musieť byť svojim najlepším priateľom. Nie je to niečo, čo vás naučia v škole. Takže začnite pracovať na tom mať radi sami seba,” odkázal herec.

Zdroj: Pikosky.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]