Populárny moderátor mal pred pár dňami vážnu nehodu, pričom mu zrejme život zachránil jeho dobrý kamarát. Zranenia boli natoľko závažné, že musel byť okamžite hospitalizovaný. Podľa dostupných informácií ho čaká dlhá liečba, ktorá bude spojená s mnohými zákrokmi.

Slávny moderátor a komik Jay Leno utrpel pred pár dňami vážne zranenia vo vlastnej garáži. Počas práce sa totiž vznietil jeden z jeho automobilov. Duchaprítomnosť nestratil jeho kamarát Dave, ktorý sa hodil na 72-ročného muža, aby ho ochránil pred plameňmi.

Americká hviezda utrpela popáleniny na ľavej strane tváre a oboch rukách. Po vyšetreniach mu lekári určili 3. stupeň popálenín, v dôsledku čoho bude potrebovať aj kožné štepy. Akoby zázrakom neprišiel o oko ani ucho na zranenej časti tela.

O Lenovi je známe, že je veľkým milovníkom áut, ktoré sa stali aj jeho koníčkom. On sám má vo svojej garáži, kde došlo k nehode, 286 vozidiel rôznych značiek. Svojho času moderoval legendárnu šou The Tonight Show, ktorá bola na televíznych obrazovkách neuveriteľných 17 rokov. Na dôchodok sa vrátil s automobilovým programom s názvom Jay Leno Garage.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com  |  Foto: IG/jaylenosgarage, Twitter