Slávny rocker počas svojej aktívnej kariéry prekonal niekoľko vážnych ochorení, no nikdy ho žiadne z nich nedostalo na kolená. Fanúšikovia ho neraz označili za nesmrteľného. O to viac ich prekvapili najnovšie zábery speváka, ktorý v priebehu pár mesiacov zostarol o desiatky rokov.

Legendárny spevák Ozzy Osbourne pred mesiacom oslávil svoje 74. narodeniny. Mnohí fanúšikovia mu popriali predovšetkým pevné zdravie, keďže jeho súčasný vzhľad ich vystrašil. Britský umelec totiž už nejaký čas bojuje s Parkinsonovou chorobou a pred pár týždňami sa pridali vážne zdravotné problémy s chrbticou.

Líder kapely Black Sabbath napokon musel podstúpiť operáciu, pri ktorej mu do chrbtice voperovali 15 skrutiek. Podľa chirurgov by bez tohto zákroku skončil ochrnutý od krku až po palce na nohách. Daňou sa však stala neutíchajúca bolesť nervov v oblasti chrbta, krku, ramien a paží.

Ozzyho nedávno nafotili paparazzi pri nákupe potravín, pričom vyzeral veľmi strhane. Jeho havranie vlasy sú šedivé a pri chodzi si musí pomáhať palicou. V niektorých prípadoch ho však počas chôdze museli pridržiavať. „Vec sa má tak, že moja hlava je v poriadku. Moja kreativita tiež. Môj spev tiež, ale nemôžem sakra chodiť. Ani neviem vysvetliť, aké frustrujúce to je,“ otvorene napísal na sociálnej sieti spevák, ktorý sa chce ešte tento rok znova postaviť na pódium.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: news.yahoo.com | Foto: FB/Ozzy Osbourne, Twitter, Unsplash