Jedna z najvýraznejších farmárok posledných ročníkov obľúbenej reality šou momentálne prežíva mimoriadny smútok. Rebeka Hlavatá, ktorá sa na statku zamilovala do kolegu Henricha Kuľka, totiž prišla o milovaného dedka. 

V 12. sérii reality šou Farma súťažila o lákavú finančnú výhru aj atraktívna brunetka Rebeka Hlavatá, ktorá svojho času pôsobila ako recepčná na klinike plastickej chirurgie. Napriek tomu, že má doma milujúcu rodinu, dlhé roky pracovala na Cypre, pričom po návrate na Slovensko vyskúšala casting do relácie TV Markíza.

Aj keď sa jej nepodarilo šou vyhrať, do reality sa vracala s milujúcim partnerom po svojom boku. Láska však, žiaľ, nemala dlhé trvanie a v apríli tohto roka dvojica oznámila, že ich vzťah je už minulosťou. Po strate partnera však Rebeka len pred pár dňami prišla aj o milujúceho dedka, čo niekdajšiu hviezdičku Markízy mimoriadne zasiahlo.

“Celý život sme vraveli, že ty nás všetkých prežiješ a asi sme tomu až natoľko uverili, že sme zabudli, že život nefunguje presne tak, ako si my povieme. Tento človek bol superhrdina, John Travolta sa môže schovať. Ľúbime ťa moc, a budeme navždy,” odkázala Rebeka do neba. Zároveň vyjadrila smútok nad tým, že prítomnosť dedka brala ako samozrejmosť: “Veď zajtra si zavoláme, veď pôjdeme na kávu iný deň, pôjdeme na vinobranie o rok. Ale teraz už žiadne zajtra nebude, už nie je ani dnes.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/rebihlavata, TV Markíza