Pandémia koronavírusu pripravila mnohých Slovákov o možnosť vycestovať do zahraničia, kde by si užili ničím nerušené chvíle pri mori či turistických destináciách. Ako sa ale zdá, aj priamo doma je množstvo nádherných miest, o ktorých ste doposiaľ možno ani len netušili.

Každoročne vycestujú tisíce Slovákov za dovolenkou k moru, pričom tentokrát im to znemožnila pandémia koronavírusu. Riziko nakazenia sa je zo dňa na deň väčšie a aj práve z tohto dôvodu zatvárajú mnohé krajiny, vrátane Maďarska a Ukrajiny, svoje hranice. Partia krajanov preto koncom augusta zverejnila jedinečné video, v ktorom upozorňuje na TOP 30 nádherných miest priamo na Slovensku.

„Slovensko je skrytý klenot v srdci Európy, o ktorom ste pravdepodobne nikdy nepočuli. Nájdete tu veľké hory, najpôsobivejšie hrady ako z rozprávky, ohromujúcu prírodu, nádherné historické mestá a tradičné ľudové dediny,“ uvádzajú autori jedinečného videa, ktoré zobrazuje zákutia našej krajiny tak, ako ju zrejme nepoznáte. Aj vy ste si už vybrali miesto, ktoré navštívite najbližší voľný víkend?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube