Po natáčaní reality šou Farma zvyknú súťažiace hneď utekať na rôzne estetické kliniky, kde sa nechajú vylepšiť. Tento trend nasledovala aj mladučká Azra Sokira, ktorej nové črty tváre viacerým “nerežú”. 

Azra je ešte stredoškoláčka, ktorá študuje vizážistiku. To, že je jej vášňou líčenie, mohli vidieť diváci Farmy takmer v každej časti, v ktorej bola čiernovláska vždy pekne namaľovaná. Rovnako to platí aj o jej snímkach na Instagrame. Posledné zábery ale viacerým sledovateľom neulahodili, čiernovláska na nich totiž vyzerá inak než pred pár mesiacmi, kedy bojovala na statku o finančnú výhru.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa AZRA SOKIRA (@e.s.azra)

V komentároch sa neraz vyskytlo prirovnanie k speváčke Cher, ktorá je preslávená svojimi zákrokmi. ,,Nemôžem si pomôcť, ale čistá Cher po plastikách. Čo si urobila s tvárou, však keby ťa stretnem v noci, tak ujdem. A to myslím v dobrom. Prečo sa ženy nevidíte a prečo máte potrebu sa meniť a takto ohaviť. Však máš oči prepadnuté, ako keby si celý život drogovala, a práve ťa odfotili. A to naozaj nezvyknem písať takéto komentáre, len to neviem pochopiť, že prečo. Krásna žena a robí zo seba smrťku so 100kg makeupu, kde už ani črty tváre nevidieť,” odkázala exfarmárke Simona, ktorej sa dostala odpovede aj od samotnej krásky s macedónskymi koreňmi.

Azra účinkovala aj v Bez servítky! Spomínate si, ako dopadla?

,,Keby vyzerám ako Cher v jej veku, tak klobúk dole. A všetci máme iný pojem o kráse a každému sa páči niečo iné, keď tebe sa nepáči môj vzhľad, je to bežná vec, ale hlavné je, že ja sa takto cítim dobre, a nemám zas neviem koľko plastík na tvári. A čo sa týka makeup, je to moje hobby, pekný deň,” zareagovala Azra. Tá pred dvomi mesiacmi abslolvovala facecontouring tváre, pri ktorom jej doktorka vytvarovala bradu a jemne tak zúžila tvár.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa AZRA SOKIRA (@e.s.azra)

Zdroj/Foto: Instagram/e.s.azra, tvmarkizaofficial