Pandémia koronavírusu položila na kolená stovky podnikateľov po celom Slovensku, pričom najhoršie obstála kultúra či gastro prevádzky. Jednými z tých, ktorí pocítili Covid situáciu na vlastnej koži, je aj bratislavský podnik Dunajský pivovar, pričom ten si pre vládu prichystal poriadne tvrdý odkaz!

Na sociálnych sieťach si získal mimoriadnu pozornosť Slovákov odvážny počin bratislavského podniku, ktorý počas pandémie koronavírusu bojoval o prežitie. Obľúbený pivovar vytvoril takzvanú čiernu listinu hostí, ktorú počas uplynulých mesiacov rozšírili o známe mená z politickej scény. Odkaz, kde figurujú okrem bývalého ministra zdravotníctva aj Igor Matovič, Eduard Heger, Jaroslav Naď, Veronika Remišová, Milan Krajniak či Vladimír Lengvarský, neostal nepovšimnutý a pobavil stovky Slovákov.

„Tak ako väčšina z vás, milí členovia Vlády Slovenskej republiky, tak aj my sme fanúšikmi vizuálnych pomôcok. Tu máme tú základnú pre náš personál, aby ste boli rozpoznaní, predsa cez tie rúška v médiách vás nie každý pozná podľa tváre. Blacklist, keď chcete zoznam neželaných hostí, sme rozšírili o štátnych tajomníkov a o nespornú ikonu pandémie Mareka Krajčího. Záverom azda len #dobrebude,“ napísali zástupcovia prevádzky na sociálne siete.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Dunajsky Pivovar, I.M.