Známa slovenská herečka, ktorá zahviezdila vo viacerých populárnych seriáloch, prežíva náročné obdobie. Ako sama priznala, so svojím manželom prechádzajú vážnou krízou, ktorá môže vyústiť aj rozvodom. Zatiaľ im nepomáha ani párová terapia.

Vlastina Svátková (38) sa predstavila slovenským divákom účinkovaním v populárnych televíznych seriáloch ako Sestričky, Kukučka, Hotel či Tajné životy. Okrem toho sa herečka, ktorá sa narodila na Myjave, no už roky žije v Čechách, predviedla aj v Bondovke Casino Royale, ako aj v českých filmoch Ženy v pokušení či Všechno nebo nic. Éterická blondínka je taktiež autorkou knižného bestselleru Prostor pro duši a najnovšie krstila knihu Najdeš mě ve tmě.

Kým v profesionálnom živote sa herečke mimoriadne darí, ten súkromný prechádza veľmi náročnou skúškou. So svojím manželom Jiřím Kounickým, ktorému porodila synčeka, totiž prežíva vážnu krízu. “Prechádzame ťažkým obdobím, ale stále spolu bývame, rozvedení nie sme. Dostali sme sa do fázy, ktorá musela prísť, aby sme si ujasnili, akou cestou sa vydať ďalej. Možno zistíme, že každý túžime po niečom inom. Alebo že jeden chce bojovať za rodinu a manželstvo, ale ten druhý už nie. A človek nemôže nikoho nútiť, aby s ním zostal a miloval ho, ani aby na sebe pracoval,” zverila sa českému Blesku.

Vlastina priznala aj to, že využila pomoc odborníka a spoločne navštevovali aj párovú terapiu: “Chodili sme spoločne na párové terapie k Honzovi Vojtkovi a potom aj každý zvlášť. Myslím si, že je to veľmi užitočné. Takže terapeutické sedenia môžem len odporučiť. Môžu zlepšiť vzťah alebo ho bez emócií ukončiť, čo nemusí byť žiadna tragédia, pretože na vás niekde čaká niekto vhodnejší,” dodala racionálne. Herečka okrem spoločného syna vychováva aj ďalších dvoch chlapcov z predošlého manželstva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Instagram/vlastinasvatkova, Televízia JOJ