Známa a obľúbená slovenská herečka, ktorá hviezdila aj v populárnej dvojici Cuky a Luky, pred časom priznala, že má Covid. Vírus ju dostal na niekoľko týždňov do postele, no ani po jeho prekonaní sa necíti fit ako predtým. Herečka priznala, čo ju trápi.

Obľúbená slovenská herečka Petra Polnišová (45) si získala srdcia divákov vo dvojici známej pod menom Cuky a Luky, a rovnako dobre sa jej darí aj v sitkome Horná Dolná. Koncom novembra sa však napriek zaočkovaniu nakazila Covidom, ktorý ju dostal na niekoľko týždňov do postele.

“Áno, som pozitívna. Vďaka očkovaniu však nemám fatálny priebeh, ale klamala by som, keby som tvrdila, že je mi ľahko. Je mi dosť zle, som doslova rozporciovaná na kusy,” uviedla vtedy pre Nový Čas.

Ani po prekonaní vírusového ochorenia však stále nemôže povedať, že je zdravotne fit tak ako predtým. Vo svojom podcaste, ktorý moderuje spolu s komičkou Evelyn, priznala, že ju trápi zhoršenie zraku aj pamäte: “Ja ako som mala ten Covid, mne sa zhoršil zrak a ja chodím ako dôchodkyňa a len pindám, že kde zabúdam okuliare, kde ich mám, a väčšinou ich mám na hlave,” priznáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: open.spotify.com, cas.sk │ Foto: Televízia Markíza