Slovenská herečka má obrovský dôvod na radosť, keďže sa iba pred pár hodinami stala čerstvou mamičkou. Svojím pokladom sa už dokonca stihla pochváliť aj na sociálnej sieti. Je zrejmé, že pracovné povinnosti pôjdu bokom a momentálne sa bude venovať predovšetkým svojmu dieťatku.

Moniku Šagátovú môžu diváci poznať zo seriálov Divoké kone, Oteckovia a najnovšie Nemocnica. Jej život sa však pred pár hodinami radikálne zmenil a tak skoro sa pred kamery nepostaví. Herečka totiž priviedla na svet svoje prvé dieťatko.

So svojím partnerom a režisérom Michalom Vajdičkom si mimoriadne užívajú radostné chvíle. ,,…a môžeme začať písať nové príbehy plné lásky, radosti a nádeje,“ napísala na sociálnej sieti, pričom zverejnila záber detských nožičiek.

31-ročná brunetka nezabudla poďakovať pani doktorke a celému personálu za ich úžasný prístup počas pôrodu. Býva zvykom, že šťastní rodičia sa po narodení dieťaťa pochvália s pohlavím, mierami či menom bábätka. Monika sa však rozhodla, že tieto informácie si nechá pre seba. Každopádne gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/monikasagatovaofficial