Známa herečka a speváčka roky odkladala svadbu kvôli nabitému pracovnému nasadeniu. So svojím partnerom tvoria pár takmer šesť rokov a na formality si ani jeden z nich nepotrpel. Zdá sa, že ich plány sa zmenili a brunetke zazvonili svadobné zvony.

Katarína Hasprová (45) hviezdi v niekoľkých muzikáloch či speváckych vystúpeniach. Jej práca sa stala jej vášňou a miluje ju natoľko, že dvakrát odložila svoj veľký deň kvôli predstaveniu. Do obliekania bielych šiat sa rozhodne nehrnula. Pred pár dňami sa Katka objavila v spoločnosti, pričom neisto uviedla, že si snáď na svadbu nájde čas, aj keď je zrejmé, že už mala všetko naplánované.

V nabitom pracovnom programe si herecký pár našiel voľný deň na obrad. Ceremónia sa uskutočnila v krásnych priestoroch na Bratislavskom hrade tento víkend. Veľký deň sa niesol v komornej nálade a keďže Ivan Béla Vojtek neobľubuje tradičné svadobné zvyky ako rozbíjanie tanierov či krájanie torty, nekonali sa. No bujará oslava sa neuskutočnila, hostia sa mohli pripraviť na jednoduchý obrad a príjemnú večeru.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Facebook/Photo Golej a Golejova, Instagram