Nie každý deň je nedeľa. Ťažkými chvíľami si prechádzajú aj známe osobnosti, ktoré väčšinou vidíme iba pozitívne naladené. Avšak obľúbená moderátorka Soňa Skoncová sa v slzách nehanbila ukázať ani fanúšikom.

Soňa Skoncová je mamičkou dvoch krásnych detí, 2-ročného Robka a takmer ročnej Elizy. Práve kvôli dcérke posledné obdobie vyronila nejednu slzu.

Známa moderátorka sa najprv vo svojich príbehoch ukázala v intímnej chvíli počas dojčenia, avšak so slzami v očiach. Neskôr vysvetlila dôvod.  „Už to máme za sebou, pred týždňom som odstavila, až teraz som to dokázala zdieľať a rozlúčiť sa,” ozrejmila v ďalšom príbehu.

,,Bude mi to chýbať lásky moje… Píšem tieto slová ako povzbudenie, že keď je čo i len malá šanca, stojí to za to. Dojčenie s Elizou bolo od prvého momentu dokonalé. Opak som zažila pri Robkovi – mojom prvorodenom dieťatku. Dojčenie je prirodzené, ale nie automatické ako dýchanie, skôr ako chôdza, ktorú si treba osvojiť. Cesta každého dieťatka je jedinečná a ja som nekonečne vďačná, že mi bolo dopriate dojčiť obe moje deti. Nikdy nezabudnem na to hlboké prepojenie, ktoré som cítila vďaka tejto láskavej činnosti,” rozpísala sa Soňa o svojich pocitoch.

,,Pozeráte sa na malé stvorenie, cítite pohyb pier a dych drobného nošteka – bol to náš čas. Nedokážem udržať slzy, v hlave si prehrávam tú krásnu, namáhavú, vyčerpávajúcu a obohacujúcu cestu. Mrzí ma, že táto etapa končí. Vždy tu budem PRE TEBA, od zajtrajšieho rána dostaneš ešte viac objatí, bozkov a lásky. Začína ďalšie obdobie, zhlboka sa nadýchnem, uvoľním a dovolím Ti slobodne vyrásť. Lebo čo je viac?” napísala influencerka, ktorej slová pochopia asi všetky milujúce mamičky.

Soničkino video si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/soaskoncova