Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä vďaka nezameniteľnému chrapľavému hlasu, dokázala nemožné. Napriek tomu, že sa pravidelne ukazovala na verejných podujatiach, pred všetkými utajila svoje tehotenstvo, ako aj pôrod.

Lenka Rakar, slovenská rocková speváčka a muzikálová herečka s nenapodobiteľným hlasom, všetkých poriadne prekvapila. 40-ročná známa tvár šoubiznisu sa totiž v posledných mesiacoch pravidelne ukazovala na spoločenských akciách, no napriek tomu sa jej podarilo utajiť sladké tajomstvo.

LeRa oslávila vo februári okrúhle narodeniny na párty s priateľmi, vydala viacero videoklipov a stihla aj pokrstiť nový album. Ako napokon vyzradila pre Topky, po celý ten čas dokázala pred všetkými zvedavými zrakmi ukryť svoje tehotenstvo, a dokonca i pôrod. Len pred pár dňami sa stala mamičkou svojej milovanej dcérky, pričom v stredu (26. mája) porodila aj Ivana Gáborík.

Bola to veľká sranda, no zároveň neskutočná výzva, aby sme toto celé utajili… Ku koncu tehotenstva som si už hovorila, že nie je možné, aby sa nám to podarilo utajiť, ale predsa sa podarilo,” usmieva sa LeRa. Dcérke, ktorá prišla na svet 22. mája, dala netradičné meno Riana. Ako odhalila, tehotenstvo bolo napriek speváčkinmu veku bezproblémové, hoci pôrod nazvala “slušný rock’n’roll”. Napokon vyšlo najavo, že Lenke sa už dlhšiu dobu podarilo skrývať aj svojho priateľa, s ktorým žije podľa svojich slov v harmonickom zväzku, a ktorý sa stal zároveň čerstvým oteckom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: FB/LeRa, RTVS