Televízia Markíza sa v minulosti pokúsila zabodovať staro-novou reláciou Koleso šťastia. Prvotné reakcie divákov však nasvedčovali, že nepôjde o úspešný projekt. Objavila sa totiž poriadna vlna kritika na adresu slovenskej speváčky a tanečníčky. Cez sociálnu sieť jej posielali veľmi tvrdé odkazy, nad ktorými sa bohužiaľ nevedela povzniesť.

Obľúbená súťaž Koleso šťastia sa v dávnej minulosti tešila veľkej popularite zo strany divákov. Žlto-modrá televízia sa preto rozhodla pre “comeback“, ktorý bol však hlbokým sklamaním. Moderátorom sa totiž stal spevák Lukáš Adamec (31), ktorého priaznivci vedomostných súťaží ako-tak prijali.

Omnoho ťažšie to však mala slovenská speváčka a tanečníčka Alžbeta Ferencová (26), prezývaná aj Betka. Stala sa asistentkou, pričom v štúdiu neustále tancovala a svojou energiou na seba príliš upozorňovala. ,,Aspoň vidno, že krása nestačí. Hrozne afektovaná a to trasenie čo predvádza. Mala som chuť ju prefackať, aby konečne dospela,“ napísala v minulosti jedna z diváčok, ktorá kvôli nej prestala televíznu novinku sledovať. Desiatky podobných komentárov sa kopilo pod jej fotkami na sociálnej sieti.

Sympatická brunetka sa však objavila v markizáckom Teleráne, kde priznala, že kritiku divákov absolútne nezvládla. Betka sa odsťahovala do Prahy, pričom sa na Slovensko snaží chodiť čo možno najmenej. Dokonca si zmenilo meno a predstavuje sa už iba ako “Zea“. V rannej relácií predstavila svoju debutovú pieseň s názvom “Is this love“, s ktorou chce zrejme preraziť v rádiách.

Ferencová v relácií Koleso šťastia

Betka v Teleráne

Zea-Is this love

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook/Teleráno, Instagram/tvmarkizaofficial, YouTube