Slovenská speváčka, ktorá bojovala o titul v prvom ročníku šou Česko Slovensko hľadá SuperStar, si pre fanúšikov pripravila nádhernú správu. Dominika Jurena síce len nedávno porodila, no pod srdcom už nosí druhé bábätko!

Dominika Jurena, ktorá v šou Superstar pôsobila ešte pod dievčenským menom Stará, pred rokom porodila synčeka Miška. Ako však len pred pár hodinami prezradila fanúšikom na sociálnej siete Instagram, už onedlho sa stane dvojnásobnou mamičkou a chlapčekovi pribudne súrodenec. “Láska sa nedelí, láska sa násobí.. Jedno dieťa na rukách, druhé v brušku. Budeme štyria a slová nedokážu opísať, ako veľmi sa tešíme,” napísala speváčka k fotke.

Pre magazín EVA zároveň uviedla, že sa cíti dobre, avšak nevoľnosti pociťuje od začiatku tehotenstva. “Tehotenstvo je iné ako pri Miškovi hlavne v tom, že nemám ani čas si uvedomovať, že som tehotná. Dni utekajú strašne rýchlo,“ prezradila. Zároveň uviedla, že tento raz sú nevoľnosti oveľa horšie, pričom nevie, či pod srdcom nosí chlapčeka alebo dievčatko. „Zatiaľ nám lekár pohlavie neprezradil, no ja budem najšťastnejšia z oboch možností,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dstaraofficial, EVA.sk