Slovenská herečka disponuje nielen hereckým talentom ale aj krásnym hlasom. Momentálne účinkuje v jojkárskom seriáli Prázdniny a nie je to tak dávno, čo si zahrala aj v zahraničnom filme po boku slávneho herca Juda Lawa. No v jej súkromí zažila poriadne turbulentné obdobie.

Vzťahy Lucie Siposovej (37) boli väčšinou krátkodobého charakteru, aj napriek tomu, že je podľa jej slov, rozhodnutá nájsť budúceho manžela. Ešte minulý rok tvorila pár s priateľom, ktorý pochádzal z Talianska. Vzťah na diaľku však zrejme nefungoval, keďže v okolí herečky sa už objavuje nový muž.

Na prvý pohľad je jasné, že je do neznámeho muža bezhlavo zamilovaná. „Do môjho života prišla nová láska len pred troma mesiacmi. Som zaľúbená a je to všetko veľmi krásne. Už som si myslela, že ma to ani nestretne,“ priznala pre plusku.sk čerstvo zadaná Lucia.

Siposová sa spoločne s novým priateľom objavila aj na koncerte Cigánskych diablov, no médiám sa oblúkom vyhýbala. Svoje šťastie by si rada užila najprv v súkromí a tiež dúfa, že jej nová láska bude mať strpenie pre jej životný štýl.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram, Facebook