Na slovenskej hudobnej scéne je opäť smutno po dvoch zarmucujúcich správach. Náhle zomreli až dvaja hudobníci z obľúbených kapiel Dolár a Blues Rules, ktoré na našej scéne pôsobia už roky. Presná príčina úmrtia dvoch mladých mužov nie je oficiálne známa.

Do hudobného neba odišli koncom februára a začiatkom marca až dve známe mená, ktoré nás náhle opustili z verejne doposiaľ neznámej príčiny. Roman Ziaťko, ktorého fanúšikovia poznali pod prezývkou Ramon, naposledy vydýchol 24. februára. Virtuóz v štýle blues a soul z kapely Blues Rules bol jej členom až šesť rokov. “Náš milovaný priateľ Roman Ramon Ziaťko nás náhle opustil minulý piatok 24. februára. Len pomaly naberáme silu, aby sme sa s touto veľkou bolesťou v našich srdciach dokázali vyrovnať,” zaznelo na sociálnej sieti.

Na večný odpočinok odišiel 6. marca po krátkej chorobe i hudobník Peter Graus. 45-ročný gitarista aj spevák z kapely Dolár žal úspechy v oblasti country muziky. “S hlbokým zármutkom dávame vedieť aj vám všetkým, že nás navždy opustil náš kamarát, gitarista, spevák a spoluzakladateľ skupiny Dolár – Peter Graus. Nech ti je hudobné nebo otvorené a zahráš si tam nejeden dobrý koncert. Myslíme na teba! Dano, Vlado a PPF,” odkázali zarmútení kolegovia. Pred pár dňami nás zasiahla i náhla smrť mladého 33-ročného superstaristu Jozefa Rakytu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Roman Ramon Ziaťko

Zdroj | Foto: FB/Roman Ramon Ziaťko, Pacipacifik