S príchodom milénia ovládla celý svet argentínska telenovela Divoký anjel, vďaka ktorej vystrelila Natalia Oreiro do hviezdnych výšin. Sympatická a pobláznená herečka, ktorá zároveň naspievala úvodný hit mydlovej opery, si získala srdcia fanúšikov, pričom mnohí z nich si zamilovali aj jej kolegov.

Divoký anjel sa stal fenoménom po celom svete, pričom z Natalie Oreiro sa stala jedna z najobľúbenejších uruguajsko-argentínskych herečiek a speváčok vôbec. Po jej boku sa okrem Facunda Aranu objavovalo viacero umelcov a jedným z nich bol aj rozkošný chlapček Gamuzo. Toho pred kamerami stvárnil argentínsky herec Brian Caruso, ktorý v januári oslávi už 35 rokov.

„Napriek tomu, že ma každý spoznával na ulici, mal som krásne detstvo. Môj život sa zmenil zo dňa na deň. Zahral som si vo viacerých telenovelách, natočil som aj film. Niečo z priateľského a šibalského Gamuza vo mne zostane navždy,“ povedal nedávno v jednom z rozhovorov. Dnes sa okrem príležitostného herectva venuje aj réžii či DJ-ingu, no taktiež pôsobí v rodinnej účtovníckej firme.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/bra_caruso