Nedeľný večer patril na kanáli YouTube ďalšiemu ročníku známej súťaže krásy Miss Universe Slovensko, ktorý organizuje Silvia Lakatošová v spolupráci s influencerkou Zuzanou Plačkovou. Korunku si napokon spomedzi dvanástich finalistiek nasadila kráska z Trenčína.

Silvia Lakatošová usporiadala ďalší ročník súťaže krásy v spolupráci so známou slovenskou influencerkou Zuzanou Plačkovou, ktorá bola aj jednou zo sponzoriek akcie. Miss Universe pre rok 2022 sa vysielala v nedeľu 11. septembra online na kanáli YouTube, kde si ju doposiaľ pozrelo vyše 50-tisíc ľudí.

Pred porotou a divákmi sa opäť predstavilo 12 krásnych dievčat zo všetkých kútov Slovenska, hoci korunku mohla vyhrať len jedna. Večer umelecky sprevádzal spevák a herec Matúš Kolárovský, ako aj raper Rytmus.

Dievčatá sa tentokrát nepredstavili v plavkách, len v šatách, pričom prehliadku na pódiu doprevádzali sprievodné videá finalistiek. II. vicemiss sa napokon stala finalistka číslo 11 Mária Glatzová a I. vicemiss finalistka číslo 6 Klaudia Korlová. Víťaznú korunku nasadili kráske s číslom 9 Karolíne Michalčíkovej z Trenčína, ktorá bude Slovensko reprezentovať aj na svetovom finále Miss Universe!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

II. vicemiss Mária Glatzová
I. vicemiss Klaudia Korlová
Miss Universe Karolína Michalčíková
Nová Miss Universe Slovensko 2022
Karolína vyhrala Miss Universe 2022

Zdroj│ Foto: FB/Miss Universe Slovakia, YT/Miss Universe Slovakia